Herkes Sorar Seo Bilir!

×

Google Ads Reklam Biçimleri

Google Ads tek yönlü bir reklam platformu olmamakla beraber sektörünüzün veya işletmenizin ihtiyaç duyduğu reklam biçimlerini en iyi şekilde sunar.

Metin Reklamları

Metin Reklamları

Müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajları yayınlamanıza ve daha çok metin yazmanıza olanak tanıyan google’da üst ve alt kısmında çıkan reklamlardır.

Duyarlı Reklamlar

Duyarlı Reklamlar

Resim, başlık, logo ve açıklamalar gibi öğeler yükleyebileceğiniz reklamlardır. Google’nin görüntülü reklam ağında gösterilir.

Resim Reklamlar

Resim Reklamlar

Statik ve etkileşimli grafikler, gif ve animasyonlar kullanarak işletmenizi tanıtabileceğiniz görsel ağırlıklı reklamlardır. Tıkladığında web sitenize yönlendirilir.

Uygulama Tanıtım Reklamları

Uygulama Tanıtım Reklamları

Müşterilerinizi Google Play Store gibi uygulama mağazalarından uygulamanızı indirmeye yönlendirmenize olanak tanır.

Video Reklamları

Video Reklamları

Müşterilerinize ilgi çekici hareketli video reklamlar sunarak etkileşimi arttırmanıza olanak sağlar. Video reklamlar adsense sitelerinde gösterilir. Tıklandığında web sitenize yönlendirilir.

Ürün Alışveriş Reklamları

Ürün Alışveriş Reklamları

Satışını yaptığınız ürünlerin alışveriş reklamları ile fotoğraf, fiyat mağaza ismi ve diğer bilgilerini yayınlayıp potansiyel müşteriler elde etmenizi sağlar.

Vitrin  Alışveriş Reklamları

Vitrin Alışveriş Reklamları

İlgili ürünlerinizi gruplar halinde sunarak marka veya işletmenizi tanıtmanıza olanak sağlar. Reklamınız için resim, bağlantı ve metinler ekleyebilirsiniz.

Telefon Arama Reklamları

Telefon Arama Reklamları

Telefon araması yaptırmak için oluşturulan reklamlardır. Sadece mobil cihazlarda görünür. İşletmenizle telefon yoluyla irtibat kurmaya teşvik için tasarlanmıştır.

Google Ads Hizmeti

Birçok işletme işini büyütmek, sesini potansiyel kitlelere duyurmak ve işletmesine gelir sağlamak için Google Ads Hizmeti’ni kullanıyor. Fakat kötü şekilde optimize edilmiş Google Ads hesapları, kazanç sağlamak yerine para kaybettiriyor. İyi bir optimizasyon, analiz ve rapor desteği ile reklam bütçenizi dengeleyebilir, kazancınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

Google Reklamları İle Hedef Kitleniz Daima Sizinle!

Kârlı müşteri eğilimlerini belirlemek ve bunlara göre hareket etmek için giderek daha iddialı büyüme hedeflerine ulaşmaya yardımcı olacak taktikleri önermek için analitik bir yaklaşım kullanıyoruz. Hedef kitlenizi analiz ederek size uygun reklam biçimini seçip ilerliyoruz.

Google Reklamları

Google Ads

Sıkça Sorulan Sorular

Google üzerinde ürün, hizmet ve işletmenizi tanıtmanıza olanak veren bir reklam aracıdır. Anahtar kelimelerinizi, ödeme bilgilerinizi etklettirir, işletmenize trafik getirecek pazarlama kampanyaları oluşturmanızı sağlar.
Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Müşterileriniz, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam google’da aradıkları anda sizi bulur. Sizde reklamınız tıklama aldıkça ve telefonunuz arandıkça ödeme yaparsınız.
Google Ads reklamları ile esnek reklamlar yayınlayıp daha fazla müşteri çeker kazancınızı maksimuma çıkartırsınız. Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşırsınız. İstediğiniz ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerdeki müşterilere reklam yapabilirsiniz.
Google Reklamları sektörünüze yönelik doğru analizler, doğru optimizasyon ve doğru kanallar aracılığıyla yapıldığı sürece geri dönüşümüde bir o kadar verimli olacaktır.
Google Ads hesabınızın açılmasından kurulum ve reklamlarınızın optimizasyonuna kadar gereken tüm desteği sağlamaktayız.

Bilinçsiz Yapılan Reklam Kaybettiriyor!

Google Ads tarafında yapılan yanlışlar sebebiyle reklam bütçenizi verimsiz şekilde kullanıyor ve kazanç sağlamak yerine kaybettiriyor. Google Ads Hizmetimiz ile kazanmaya ihtiyacınız var!

Google Ads Hizmeti Al