Herkes Sorar Seo Bilir!

×

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmeniz ile müşterileriniz arasındaki etkili iletişim zeminini oluşturarak ürün, hizmet ve içeriklerinizi en iyi şekilde pazarlayabileceğiniz hesapların yönetimidir.

Sosyal Medyanın Ötesinde…

Öncelikli hedefimiz Sosyal Medya’da bulunmanız değil, etkili bir pazarlama stratejisi ile sesinizi kitlelere duyurmanızdır.

 • Hedef Kitle Belirleme

  Ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirleyerek ilerlemek ilk tercihiniz olmalıdır.

 • İçerik Yönetimi

  Kullanıcı etkileşiminin en etkili yöntemlerinden birisi olan içerik yönetimi ile müşterilerinizin ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz.

 • İletişim Yönetimi

  Sosyal medya’da etkileşime geçtiğiniz kitle hayali bir varlıktan öte gerçek insan topluluğu olacağı için onlarla kuracağınız iyi bir iletişim memnuniyetlerini arttıracaktır.

 • Reklam Yönetimi

  Hedef kitlenizi oluşturmak için iyi bir reklam yönetimi hedef kitlenizi oluşturmaya yardımcı olur.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyada İçerik Pazarlama Nedir?

Klasik pazarlama yöntemlerinden farklı olarak firmanız ile ilgili içerikleri dijital platformlarda hedef kitlenizin ilgi duyacağı şekilde oluşturup sunmaya içerik pazarlama denir. Bir çok işletme kendi içeriğini oluşturamamakla beraber içerik pazarlama stratejilerinide yanlış şekilde uygulamaktadır. İnternet kullanımının gittikçe arttığı günümüz Türkiyesinde en iyi pazarlama mecrası Sosyal Medya siteleridir.

Sosyal Medya Reklamları Yönetimi

Stratejik ayarlamalar ve doğru reklam optimizasyonu ile hedef kitlenize kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Facebook Reklamları

Günde milyonlarca kullanıcının erişim sağladığı sosyal medya devi Facebok işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir. Facebook reklamları ile facebook sayfanızın beğeni sayısını arttırabilir, internet sitenizi, markanızı tanıtabilir, ürün veya hizmetlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Facebook reklamlarınızın optimizasyonu ve detaylı yönetimi ile maksimum performans elde edip ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Facebook Reklam Yönetimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Reklamları
Instagram Reklamları

Instagram Reklamları

Instagram daha çok fotoğraf ve kısa storyler paylaşım amacıyla kullanılan bir platform olduğu için ürün veya hizmetlerinizle ilgili görseller ve storyler hazırlayarak reklamını yapabilir potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Instagram reklamları detaylı olarak facebook işletme hesabı üzerinden düzenlenirse daha sağlıklı bir yönetim sağlanacaktır. Instagram Reklam Yönetimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Reklamları

Milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği Youtube Google’in görüntülü reklam ağıdır. Video reklamları ile tanıtım videolarınızı yayınlayarak geniş kitlelere sesinizi duyurabilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz potansiyele en kısa sürede ulaşır marka bilinirliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Görüntülü reklamlar ile farkındalık oluşturup daha fazla potansiyel müşteriye erişmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Reklamları

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları

Birçok kullanıcının kullanmakta olduğu diğer sosyal medya devlerinden olan Twitter, hesabınızın takipçi sayısını ve web sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz. Ayrıca twitterde video içerikli reklamlarda oluşturulabiliyor. Potansiyel kullanıcılara ulaşabileceğiniz Twitter Reklam Yönetimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Linkedin Reklamları

Bir çok kurumsal işletmenin ve şirket sahiplerinin yer aldığı Linkedin dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Diğer sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Linkedin Reklamları ile de hedeflediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Belirlediğiniz kitle hedefi Linkedin’de oldukça önem arz etmektedir. Çünkü Linkedin reklam maliyetleri diğer sosyal mecralara göre biraz daha pahalıdır. Linkedin Reklamları ile hedef kitlenizi oluşturmak ve yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

Linkedin Reklamları

Google Ads

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya hesaplarınızın çevrimiçi olması, internet pazarındaki yerinizi almanızı ve en iyi şekilde temsil etmenizi sağlamak için Sosyal Medya Yönetimi gereklidir. İşletmeniz ile müşterileriniz arasındaki etkileşimi üst seviyede tutararak müşterilerinizin size olan sempati ve güvenini arttırır.
İşyerinizdeki mevcut işlerinizden fırsat bulamayıp internet pazarındaki yerinizi oluşturamadıysanız veya potansiyel kitlenize henüz erişemediyseniz Sosyal Medya Hesaplarınızın yönetilmeye ihtiyacı var.
Genel olarak en çok kullanılan sosyal medya siteleri; Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Twitter, Google + siteleridir. Pazarınız veya sektörünüz hangi sosyal mecralarda daha etkin potansiyele sahip ise kitle analizi ile buna ulaşabilir ve bulunmanız gereken sosyal mecrada yerinizi alabilirsiniz.
Sosyal Medya Reklamları iyi bir optimizasyon ile pazardaki veriminizi arttırıp müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ölçümlendirilebilir başarı ve bütçe kontrolü ile reklamlarınızı daha fazla kitleye ulaştırabilir yeni müşteriler edinebilirsiniz. Özverili bir Sosyal Medya Yönetimi ile kazanmaya başlamak için bizi arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Çevrimiçi Olun!

Sosyal Medya’da olmak yetmiyor yanı sıra iyi bir kullanıcı etkileşimi ve doğru içerik pazarlaması yapmak gerekiyor. Daha çok insana ulaşmak ve marka itibarınızı arttırmak için Sosyal Medya Hizmeti almaya ihtiyacınız var!

Sosyal Medya Hizmeti Al